Leading Manufacturer of floor deck roll forming machine from Ghaziabad.
₹ 3200000 / Piece Get Latest Price
| Sheet Width | 1000 mm |
| Sheet Thickness | 0.8 mm |
| Forming Speed | 8 m/min |
| Automation Grade | Automatic |
| Main Motor Power | 7.5 kW |
| Roll Stations | 18 stations |
| Material Grade | GI |
| Control System | Push button panel |
Mohit (Partnership)
Gayatri Metal Industries
788, Sihani Road, Near Lajwanti Palace
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India